Szanowni Państwo,

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, z inicjatywy Miasta Krakowa w ramach procesowego wspomagania szkół i placówek oraz  przy współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon zaprasza nauczycieli, wychowawców, pedagogów i specjalistów pracujących z dziećmi i rodzicami na 8 spotkanie w ramach cyklu webinarów “Dziecko i rodzina wobec wojny – interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne, mediacje wielokulturowe".

12 maja od godziny 16.00 do 18.00 szczególnie zapraszamy nauczycieli wychowawców, psychologów, pedagogów, specjalistów ze szkół i poradni. Podczas spotkania porozmawiamy o roli asystenta międzykulturowego oraz jego zadaniach w klasie ogólnodostępnej i oddziałach przygotowawczych.  Webinary poprowadzą Prof. dr n. med. Nathaniel Laor oraz dr hab. n. med. Maciej Pilecki

Link do rejestracji: https://lektikon.pl/wydarzenie/konferencja-dziecko-i-rodzina-wobec-wojny-online-8/ 

Webinary odbędą się na platformie livewebinar. Udział w webinarach jest bezpłatny. Link do pokoju konferencyjnego zostanie wysłany w potwierdzeniu rejestracji.

W razie pytań prosimy o kontakt: Katarzyna Płonka, tel. 605 222 609, e-mail: k.plonka@lektikon.edu.pl

Opublikowano 11 maj 2022