• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

DRODZY RODZICE I NAUCZYCIELE 

Dla lepszego kontaktu z klientami Poradni nasi pracownicy dysponują indywidualnymi numerami telefonów służbowych oraz indywidualnymi adresami e-mailowymi.

Pracownicy Poradni będą dostępni dla Państwa w godzinach swojej pracy, zgodnych z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej: 

https://poradnia-psychologiczna.com/o-nas/harmonogram


IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

TEL.KONTAKTOWY 

(służbowy)

ADRES E-MAIL
mgr Małgorzata Niewodowska
Dyrektor, pedagog
660-637-311
m.niewodowska.poradnia@gmail.com
mgr Jolanta Bień
Pedagog
787-619-634
j.bien.poradnia@gmail.com
mgr Maria Borczyk-Suchowska
Psycholog
787-619-614
mgr Magdalena Biłan- Brozenbach
Psycholog
787-619-601
mgr Anna Duda
Psycholog
787-619-599
a.duda.pradnia@gmail.com
mgr Katarzyna Gorzko
Pedagog
787-619-585
k.gorzkoporadnia@gmail.com
mgr Małgorzata Karakuszka
Pedagog
787-619-580
m.karakuszka.poradnia@gmail.com
mgr Urszula Majcher-Legawiec
Pedagog
787-619-641
mgr Marta Masłowska
Psycholog
787-619-608
m.maslowska.poradnia@gmail.com
mgr Małgorzata Mosur
Wicedyrektor, psycholog
787-619-613
m.mosur.poradnia@gmail.com
mgr Magdalena Natanek
Pedagog
660-386-533
mgr Anna Pasek
Logopeda
660-388-599
a.pasek.poradnia@gmail.com
mgr Anna Paluch
Logopeda
660-388-336
mgr Jolanta Radoń
Pedagog
660-386-573
j.radon.poradnia@gmail.com
mgr Szymon Rozmus
Pedagog
660-388-223
sz.rozmus.poradnia@gmail.com
mgr Dorota Sarna
Psycholog
660-386-383
d.sarna.poradnia@gmail.com
mgr Beata Sroka
Psycholog
660-388-705
b.sroka.poradnia@gmail.com
mgr Beata Tchorzewska
Pedagog
660-386-428
b.tchorzewska.poradnia@gmail.com
mgr Grażyna Witko
Psycholog
660-386-512
mgr Barbara Woszczyna
Psycholog
660-387-768
b.woszczyna.poradnia@gmail.com
mgr Kaja Kowynia-Pietraszek
Psycholog
660-388-282

k.kowynia.poradnia@gmail.com
mgr Izabela Jackowska
Logopeda
660-386-602
i.jackowska.poradnia@gmail.com
mgr Aleksandra Białek
Psycholog
660-386-504
mgr Paulina Szydłowska
Psycholog
660-386-518
p.szydlowska.poradnia@gmail.com

Opublikowano 14 wrz 2020