• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

https://youtu.be/oXsHq4C4ipA


DRODZY RODZICE I NAUCZYCIELE

 

W związku z sytuacją aktualnie panującą w naszym kraju i czasowym zawieszeniem zajęć w naszej Poradni, proponujemy pomoc
w formie on-line oraz telefonicznej.

Nasi specjaliści dostępni będą w godzinach zgodnych z harmonogramem pracy umieszczonym na stronie internetowej Poradni.

Poniżej zamieszczamy nr telefonów naszych pracowników oraz adresy mailowe:


IMIĘ I NAZWISKO

STANOWISKO

TEL.KONTAKTOWY 

(służbowy)

ADRES E-MAIL

1.06.2020
Poniedziałek

2.06.2020
Wtorek

3.06.2020
Środa

4.06.2020
Czwartek

5.06.2020
Piątek

mgr Małgorzata Niewodowska
Dyrektor, pedagog
660-637-311
m.niewodowska.poradnia@gmail.com
12:00-16:00
13:00-17:00
12:00-16:00
11:00-15:00
11:00-15:00
mgr Jolanta Bień
Pedagog
787-619-634
j.bien.poradnia@gmail.com
15:00-19:00
8:00-12:00
12:00 -17:00
8:00-11:00
14:00-19:00
mgr Maria Borczyk-Suchowska
Psycholog
787-619-614
m.borczyksuchowska.poradnia@gmail.com
------
16:00-19:00
12:00-16:00
15:00-18:00
--------
mgr Magdalena Biłan- Brozenbach
Psycholog
787-619-601
m.brozenbach.poradnia@gmail.com
8:00-12:00
14:00-19:00
14:00-18:00
12:00-15:00
8:00-12:00
mgr Anna Duda
Psycholog
787-619-599
a.duda.pradnia@gmail.com
8:00-13:00
8:00-12:00
15:00-19:00
12:00-15:00
12:00-16:00
mgr Katarzyna Gorzko
Pedagog
787-619-585
k.gorzkoporadnia@gmail.com
13:00-16:00
8:00-11:00
8:00-14:00
11:00-14:00
14:00-19:00
mgr Małgorzata Karakuszka
Pedagog
787-619-580
m.karakuszka.poradnia@gmail.com
-----
15:00-19:00
9:00-13:00
12:00-15:00
15:00-19:00
mgr Urszula Majcher-Legawiec
Pedagog
787-619-641
u.legawiec.poradnia@gmail.com
8:00-12:00
------
-------
15:00-18:00
14:00-17:00
mgr Marta Masłowska
Psycholog
787-619-608
m.maslowska.poradnia@gmail.com
9:00-14:00
14:00-17:00
9:00-14:00
13:00-17:00
8:00-11:00
mgr Małgorzata Mosur
Wicedyrektor, psycholog
787-619-613
m.mosur.poradnia@gmail.com
-----
-------
------
------
-----
mgr Magdalena Natanek
Pedagog
660-386-533
m.natanek.poradnia@gmail.com
9:00-12:00
14:00-19:00
14:00-17:00
12:00-15:00
8:00-13:00
mgr Anna Pasek
Logopeda
660-388-599
a.pasek.poradnia@gmail.com
14:00-19:00
14:00-17:00
9:00 - 15:00
12:00-15:00
9:00-15:00
mgr Anna Paluch
Logopeda
660-388-336
aj.paluch.poradnia@gmail.com
8:00-11:00
8:00-14:00
15:00-19:00
15:00-18:00
8:00-12:00
mgr Jolanta Radoń
Pedagog
660-386-573
j.radon.poradnia@gmail.com
------
------
-----
-----
-----
mgr Szymon Rozmus
Pedagog
660-388-223
sz.rozmus.poradnia@gmail.com
9:00-12:00
13:00-16:00
8:00-12:00
14:00-19:00
14:00-19:00
mgr Dorota Sarna
Psycholog
660-386-383
d.sarna.poradnia@gmail.com
8:00-13:00
8:00-12:00
8:00-12:00
11:00-14:00
8:00-12:00
mgr Beata Sroka
Psycholog
660-388-705
b.sroka.poradnia@gmail.com
13:00-18:00
9:00-13:00
9:00-13:00
11:00-14:00
14:00-8:00
mgr Beata Tchorzewska
Pedagog
660-386-428
b.tchorzewska.poradnia@gmail.com
11:00-16:00
8:00-12:00
8:00-12:00
8:00-11:00
14:00-18:00
mgr Grażyna Witko
Psycholog
660-386-512
g.witko.poradnia@gmail.com
14:00-19:00
8:00-12:00
12:00-16:00
8:00-11:00
8:00-12:00
mgr Barbara Woszczyna
Psycholog
660-387-768
b.woszczyna.poradnia@gmail.com
    -----
  12:00-14:00
  16:00-19:00
14:00-19:00 -----
mgr Kaja Kowynia-Pietraszek
Psycholog
660-388-282
k.kowynia.poradnia@gmail.com
8:00-13:00
14:00-18:00
8:00-12:00
11:00-14:00
12:00-16:00
mgr Izabela Jackowska
Logopeda
660-386-602
i.jackowska.poradnia@gmail.com
   ----
  -------
   13:00-16:00
    8:00-12:00
   15:00-18:00
mgr Aleksandra Białek
Psycholog
660-386-504
a.bialek.poradnia@gmail.com
 ----
       8:00-12:00
   17:00-19:00
12:00-13:00
   16:00-19:00
mgr Paulina Szydłowska
Psycholog
660-386-518
p.szydlowska.poradnia@gmail.com
  ------
-----
     8:00-11:00
     12:00-15:00
   13:00-17:00

Opublikowano w Aktualności 27 mar 2020