W związku z gwałtownym wzrostem zachorowań na Covid-19 od dnia 6.04.2021 r. do dnia 9.04.2021 r. zadania profilaktyczne i terapeutyczne w Poradni realizowane będą zdalnie. Zadania diagnostyczne prowadzone będą na terenie Poradni  w godzinach od 8:00 do 16:00.


Sekretariat Poradni będzie czynny od  godziny 08:00 do 16:00.

Przez cały ten czas możliwy będzie kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni pod nr tel. 12 422 43 83  lub 660-637-312 oraz kontakt mailowy pod adresem: pppddd@op.pl.
We wcześniej podanych godzinach, umożliwione jest przyjmowanie stron oraz kontakt bezpośredni w sprawach bardzo pilnych, które nie mogą być zrealizowane drogą elektroniczną lub telefoniczną. Przy zachowaniu wszelkich środków ostrożności i higieny, można przyjść do Poradni odebrać orzeczenia, opinie psychologiczno-pedagogiczno-logopedyczne oraz złożyć inne, wymagane dokumenty na Zespół Orzekający, niezbędne do wydania orzeczenia o potrzebie kształcenia specjalnego, czy nauczania indywidualnego.

Nasi pracownicy pozostają do Państwa dyspozycji pod indywidualnymi numerami telefonów służbowych oraz indywidualnymi adresami e-mailowymi:


Pracownicy Poradni będą dostępni dla Państwa w godzinach swojej pracy, zgodnych z harmonogramem zamieszczonym na stronie internetowej:


Zachęcamy także do skorzystania dyżurów terapeutycznych, które nasi pracownicy pełnią w wyznaczonych godzinach:

Dyrektor Specjalistycznej Poradni Małgorzata Niewodowska

Opublikowano 06 kwi 2021