Szanowni Państwo,

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie, we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon,serdecznie zapraszają do udziału w II części konferencji on-line z cyklu„Mózg w czasie pandemii”- wsparcie nauczycieli w zdalnej edukacji”, która odbędzie się 19 czerwca 2020 r. od godz. 12.00 do 16.00. I część Konferencji z cyklu" Mózg w czasie pandemii" odbyła się 28 maja i dotyczyła wsparcia uczniów w zdalnej edukacji. Z uwagi na duże zainteresowanie naszą konferencją  dotyczącą pomocy uczniom w nowej rzeczywistości edukacyjnej oraz wynikającą tym samym   potrzebę wsparcia nauczycieli ,zgodnie z zapowiedzią , proponujemy kontynuacje cyklu, na którą już serdecznie Państwa zapraszamy i zachęcamy do udziału.

Adresatami wydarzenia realizowanego na platformie livewebinar są dyrektorzy i nauczyciele szkół, przedszkoli, placówek. 

Rejestracja na konferencję odbywa się poprzez stronę realizatora - NPDN IN Lektikon. Po dokonaniu rejestracji uczestnicy otrzymają link do konferencji. Ze względu na ograniczoną liczbę miejsc, o udziale w wydarzeniu decyduje kolejność zgłoszeń.

http://www.lektikon.edu.pl/event/konferencja-mozg-w-czasie-pandemii-wsparcie-nauczycieli-w-zdalnej-edukacji-krakow-19-06-2020/

 

Konferencja jest organizowana w ramach procesowego wspomagania szkół oraz przedszkoli i finansowana przez Gminę Miejską Kraków. Udział dla wszystkich z Gminy Miejskiej Kraków  w wydarzeniu jest bezpłatny.

Program .pdf

Opublikowano 10 cze 2020