• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Szanowni Państwo,


Serdecznie zapraszam w imieniu swoim oraz Organizatorów tj: Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogiecznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi i Specjalistycznej Poradni Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie- Pani Dyrektor Ewy Pohoreckiej  do udziału w bezpłatnej konferencji "Mózg w czasie pandemii". Jest to pierwsza z dwóch konferencji, które będą poświęcone wsparciu uczniów i nauczycieli w rzeczywistości pandemii i zdalnej edukacji.  

Konferencja adresowana jest do krakowskich dyrektorów i nauczycieli, stąd zapraszamy zarówno Państwa, jak i Waszych nauczycieli. Nasz pokój konferencyjny ma ograniczoną pojemność, stąd Warto się pospieszyć. Osoby które się zarejestrują otrzymają:
- możliwość udziału w 3 wykładach i panelu dyskusyjnym. Wśród prelegentów legenda polskiego coachingu: Maciej Bennewicz!
- nagrania z konferencji dostępne czasowo (gdyby nie mogli wziąć udziału w czasie rzeczywistym mogą obejrzeć nagranie później w komfortowych warunkach)
- zaświadczenia indywidualne dla każdego uczestnika.

Realizatorem wydarzenia jest  Placówka Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon.

Link do rejestracji:  http://www.lektikon.edu.pl/event/konferencja-mozg-w-czasie-pandemii-wsparcie-uczniow-w-zdalnej-edukacji-krakow-28-05-2020/ 


PROGRAM KONFERENCJI.png


Serdecznie zapraszamy.

Małgorzata Niewodowska,

Dyrektor SPPPDDZNE


Opublikowano 21 maj 2020