Małgorzata Niewodowska Dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi i Lider Dziedziny Bezpieczna Szkoła realizowanego  w ramach programu " Bezpieczny Kraków" rekomenduje udział w projekcie Akademia Superbohatera !!!

Więcej informacji na stronie http://bezpieczny.krakow.pl/dolacz-do-akademii-superbohaterow/


W ramach programu pn" Bezpieczny Kraków" 
Uwaga!!! Ruszamy z kolejnym projektem skierowanym do młodzieży. Akademia Superbohatera czeka na Ciebie

Jeśli jesteś uczniem klasy pierwszej lub drugiej szkoły ponadpodstawowej z terenu miasta Krakowa i interesujesz się bezpieczeństwem, ratownictwem, nie boisz się podejmować szybkich decyzji i uważasz się za lidera w swoim środowisku - te zajęcia są właśnie dla Ciebie.

Chcesz wiedzieć więcej o zasadach bezpieczeństwa, udzielaniu pierwszej pomocy, reagowaniu m.in. w przypadku wtargnięcia na teren szkoły niebezpiecznej osoby, rozpylenia nieznanej substancji, czy też pojawienia się pożaru - złóż aplikację do Akademii Superbohaterów. Poznasz zasady postępowania w sytuacjach kryzysowych oraz dowiesz się jak zadbać o bezpieczeństwo własne i swoich bliskich.

Akademia Superbohaterów organizowana w ramach Programu pn. „Bezpieczny Kraków” to cotygodniowe, popołudniowe ok. 3 godzinne warsztaty. Zaczynamy już od 19 października br.! 

Nie zwlekaj, złóż aplikację! Spośród wszystkich kandydatów wybierzemy tylko 15 osób, które najlepiej uzasadnią chęć zostania Liderem Bezpieczeństwa. Zapraszamy!

Zgłoszenia zawierające:
- Imię i nazwisko
- Nazwę szkoły i klasę
- Kontakt e-mail i telefon
- Uzasadnienie, dlaczego powinniśmy wybrać właśnie Ciebie.
prosimy przesyłać na adres e-mail oc.umk@um.krakow.pl w terminie do 15 października 2021 r.

Opublikowano 08 paź 2021