• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Seminarium Naukowo – Szkoleniowe pt. „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,”

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Komisja Edukacji RMK, Wydział Edukacji UMK , Katedra Dydaktyki i Pedagogiki Szkolnej Akademii Ignatianum w Krakowie oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w Seminarium Naukowo – Szkoleniowym pt. „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,” „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,”

Przeczytaj więcej

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW Z GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW W ROKU SZK.2019/2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele Szkół, Przedszkoli i Placówek! Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi zapraszają dyrektorów i nauczycieli do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Przeczytaj więcej

Szkolenie dla nauczycieli dziecko z dysleksją.Charakterystyka i funkcjonowanie

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu "Dziecko z dysleksją. Charakterystyka i funkcjonowanie.", które odbędzie się 21.11.2019r.

Przeczytaj więcej

Konsultacje w ramach sieci współpracy - Interwencja w kryzysie- Bezpieczna Szkoła

Szanowni Państwo, od dnia 1 listopada do 15 grudnia br. serdecznie zapraszam w każdy wtorek w godz. 18:00-19:00 na konsultacje w ramach sieci współpracy i samokształcenia Interwencja w kryzysie-Bezpieczna Szkoła, wspierające dyrektorów, psychologów,pedagogów i nauczycieli.

Przeczytaj więcej

Szkolenia w ramach sieci dla nauczycieli dzieci jąkających się w różnym wieku szkolnym

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy nauczycieli w ramach Sieci Jąkanie na szkolenia, które odbędą się w SPPPDDZNE w Krakowie przy ul. św. Gertrudy 2:

Przeczytaj więcej

SZKOLENIE WARSZTATOWE DLA RODZICÓW DZIECI Z KLAS I - III PRZEJAWIAJĄCYCH TRUDNOŚCI W NAUCE MATEMATYKI Raz, dwa, trzy... liczysz Ty!

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w SZKOLENIU WARSZTATOWYM DLA RODZICÓW DZIECI Z KLAS I - III PRZEJAWIAJĄCYCH TRUDNOŚCI W NAUCE MATEMATYKI Raz, dwa, trzy... liczysz Ty!, które odbędzie się 31.10.2019r.

Przeczytaj więcej

Spotkanie - szkolenie w ramach sieci na temat podręczników do jpjo dla dzieci i młodzieży

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi serdecznie zaprasza do udziału w ramach sieci wsparcia dla nauczycieli dzieci z doświadczeniem migracji i języka polskiego jako obcego na spotkanie dotyczące podręczników do jpjo dla dzieci i młodzieży, które odbędzie się 15.10.2019r. o godz. 17:00 w budynku Centrum Języka i Kultury Polskiej w Świecie UJ, ul. Grodzka 64

Przeczytaj więcej

Życzenia z okazji dnia Komisji Edukacji Narodowej

Z okazji Dnia Edukacji Narodowej życzymy wszystkim Pracownikom Oświaty, pedagogom i nauczycielom wielu sukcesów zawodowych, wytrwałości oraz uśmiechu w każdym dniu pracy. Małgorzata Niewodowska Dyrektor Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie wraz z Pracownikami

Przeczytaj więcej

Szkolenia dla nauczycieli i rodziców w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do zapoznania się z ofertą szkoleń dla nauczycieli i rodziców na rok szkolny 2019/2020, która znajduję się w zakładce Profilaktyka https://poradnia-psychologiczna.com/oferta/profilaktyka. Prosimy o śledzenie strony internetowej na bieżąco, gdzie zamieszczane będą szczegółowe informacje oraz terminy dot. szkoleń.

Przeczytaj więcej