10 cze 2022

WEBINAR 10: Dziecko i rodzina wobec wojny

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu webinarów „Dziecko i rodzina wobec wojny”. Tym razem zajmiemy się tematami: „Praktyczne wskazówki i narzędzia wspomagające pracę z dziećmi w traumie. Perspektywa ukraińskiej psychoterapeutki z doświadczeniem wojny”.

Sytuacja geopolityczna w ostatnich kilku dziesięcioleciach jeszcze nigdy tak dramatycznie nie wpływała na nasze życie jak obecnie. Wszyscy patrzymy na to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą z ogromną obawą i smutkiem. Ma to wpływ również na nasze codzienne życie. Do naszych s...

Przeczytaj więcej
27 maj 2022

WEBINAR 9: Dziecko i rodzina wobec wojny

Szanowni Państwo,

zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu webinarów „Dziecko i rodzina wobec wojny”. Tym razem zajmiemy się tematami: „Co obecnie przeżywają ukraińskie dzieci z doświadczeniem wojny?” oraz „Jak pracować z dziećmi w traumie? Perspektywa ukraińskiej psychoterapeuty z doświadczeniem wojny”

Sytuacja geopolityczna w ostatnich kilku dziesięcioleciach jeszcze nigdy tak dramatycznie nie wpływała na nasze życie jak obecnie. Wszyscy patrzymy na to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą z ogromną obawą i smutkiem. Ma to wpływ również na nasze codzienne życie. Do naszych szkół i...

Przeczytaj więcej
19 maj 2022

Kurs językowy dla asystentek i asystentów międzykulturowych

Wydział Edukacji UMK we współpracy ze Specjalistyczną Poradnią Psychologiczno-Pedagogiczną dl a Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi organizuje kurs doskonalący komunikację w języku polskim z elementami wiedzy o Polsce i polskiej kulturze dla asystentek i asystentów międzykulturowych zatrudnionych lub oczekujących na zatrudnienie w szkołach w Krakowie. Realizatorem kursu jest firma Be Yourself Anna Ryszka.

Projekt ma na celu wsparcie kompetencji komunikacyjnych uczestników oraz społecznych ważny w pracy w polskojęzycznym środowisku edukacyjnym.

W projekcie zaplanowano:
- kurs językow...

Przeczytaj więcej