11 kwi 2018

Wspomaganie rozwoju szkół 2018/2019

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli i Placówek! Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, jest przygotowana do realizacji zadań związanych z wspomaganiem rozwoju szkół/przedszkoli i placówek. Zapraszamy do współpracy w zakresie wspomagania ,które obejmuje: wsparcie w rozwiązywaniu trudności i problemów zwiększenie kompetencji nauczycieli jak również podniesienie jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki.

Przeczytaj więcej
05 kwi 2018

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Szanowni Państwo, Dyrektor Małgorzata Niewodowska wraz z Zespołem Pedagogów Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie dnia 12 kwietnia zorganizowała spotkanie informacyjno – szkoleniowe pt. „Włącz różnorodność. Wielokulturowość w polskiej szkole. Jestem na TAK!”.

Przeczytaj więcej
03 kwi 2018

Doradca metodyczny ds.wielokulturowości

Szanowni Państwo, informujemy iż władze Krakowa, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnym, powołały w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi stanowisko doradcy metodycznego ds. wielokulturowości. Objęła je Urszula Majcher-Legawiec

Przeczytaj więcej