31 mar 2021

Praca Poradni w dniach 31.03-02.04

Szanowni Państwo,
informujemy, że w związku z okresem przedświątecznym w dniach 31.03 -02.04
Poradnia czynna będzie od godziny 8:00 do 16:00.


Przeczytaj więcej
26 mar 2021

Świąteczne propozycje

Drodzy Rodzice!

Przed nami znów bardzo trudny czas. Nasze dzieci nie będą mogły uczęszczać do przedszkoli, czy szkół. Spotykać się ze swoimi kolegami i koleżankami. Rozwijać swoich umiejętności, poszerzać wiadomości. Spróbujmy zamienić ten czas na OKRES DOBREJ ZABAWY, MIŁOŚCI I CZUŁOŚCI. Poznajmy się z naszymi dziećmi na nowo. Nie zapominaj, że dzieci z grupy ryzyka dysleksji muszą systematycznie ćwiczyć. Wykorzystajmy ten czas na naukę w formie zabawy. Proponuję Państwu kilka ciekawych ćwiczeń/zadań, które będziecie mogli wykorzystać w okresie świątecznym :) Zapraszam do lektury :

WSPÓLNE PRZ...

Przeczytaj więcej
22 mar 2021

Krakowski Panel Klimatyczny

KOMUNIKAT

Wysyłka zaproszeń do Krakowskiego Panelu Klimatycznego – pierwszego panelu obywatelskiego w Krakowie.

Już wkrótce, z udziałem Prezydenta Miasta Krakowa rozpocznie się Krakowski Panel Klimatyczny – pierwszy panel obywatelski w Krakowie. Właśnie ruszyła wysyłka zaproszeń do 20 000 losowo wybranych gospodarstw domowych na terenie Krakowa. Rejestracja Panelistów i Panelistek potrwa do 26 marca 2021 r.

Panel obywatelski jest sposobem podejmowania ważnych decyzji przez losowo wyłonioną grupę mieszkańców, której rolą jest rozstrzygnięcie danej sprawy biorąc pod uwagę dobro wspólne. Pierwszy...

Przeczytaj więcej