• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Jak oswoić koronawirusa?

Drodzy Rodzice, przygotowaliśmy dla Państwa kilka propozycji do wykorzystania nt. Jak rozmawiać z dziećmi i jak odpowiadać na trudne pytania z wiązane z koronawirusem.

Przeczytaj więcej

Praca w Poradni w dniach 26.03-10.04. 2020r.

Szanowni Państwo, W związku z szerząca się epidemią SARS CoV-2 oraz brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom Poradni zajęcia z dziećmi w dniach od 26 marca do 10 kwietnia 2020 r. (włącznie) zostają zawieszone.

Przeczytaj więcej

ANKIETA ON-LINE DLA WAS!

Drodzy Rodzice i Nauczyciele! Serdecznie zapraszamy wszystkich do wypełnienia ankiety, która pozwoli nam odpowiedzieć na Państwa potrzeby. Po uzyskaniu informacji, określony pracownik Poradni odezwie się do Państwa mailowo lub telefonicznie.

Przeczytaj więcej

Jak uczyć się szybko i skutecznie?

Kochani,odpowiadając na Wasze potrzeby, postanowiliśmy stworzyć cykl, w którym podpowiemy jak właściwie zorganizować naukę w domu. Pamiętajcie, że właściwe planowanie czasu pomoże osiągnąć Wam najlepsze efekty pracy i wygospodarować kilka, bardzo ważnych dla regeneracji organizmu, chwil odpoczynku. Zapraszamy do lektury.

Przeczytaj więcej

Zadania on-line na każdy dzień

Zadanie- czwartek 16.04.2020r. Zapraszamy do zabawy!

Przeczytaj więcej

#ZostańWdomu#

Kochane Dzieciaki ☀️ W ramach akcji #zostańwdomu, zapraszamy Was do wspólnej zabawy. Każdego dnia na naszym profilu na FB oraz stronie internetowej będą pojawiać się zadania do wykonania. Postarajcie się je zrobić. Życzymy Wam udanej zabawy!

Przeczytaj więcej

Praca poradni w dniach 16 do 25 marca 2020r.

Szanowni Państwo, W związku z niemożliwością zabezpieczenia prawidłowej pracy Poradni, działalność naszej placówki i zajęcia z dziećmi w dniach od 16 do 25 marca 2020r (włącznie), są zawieszone.

Przeczytaj więcej

Odwołane zajęcia grupowe w dniach 12 i 13 marca 2020

Szanowni Państwo, informujemy iż zajęcia grupowe w naszej Poradni, zostają odwołane w dniach 12 i 13 marca 2020. Pozdrawiam, Małgorzata Niewodowska

Przeczytaj więcej

Warsztaty dla nauczycieli - RAZ, DWA, TRZY, LICZYSZ TY!

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy na warsztaty RAZ, DWA, TRZY, LICZYSZ TY!, które odbędą się 5.03.2020r. o godz. 16:00.

Przeczytaj więcej