18 lis 2019

SZKOLENIE DLA RODZICÓW „Nie chcę mi się, czyli jak skutecznie motywować dziecko do pracy w domu?”

Drodzy Rodzice, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu "Nie chcę mi się, czyli jak skutecznie motywować dziecko do pracy w domu", które odbędzie się 29.11.2019r.

Przeczytaj więcej
14 lis 2019

Seminarium Naukowo – Szkoleniowe pt. „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,”

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Komisja Edukacji RMK, Wydział Edukacji UMK , Katedra Dydaktyki i Pedagogiki Szkolnej Akademii Ignatianum w Krakowie oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie serdecznie zapraszają do udziału w Seminarium Naukowo – Szkoleniowym pt. „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,” „Nauczyciel i uczeń we wspólnej przestrzeni edukacyjnej – inspiracje teoretyczno – praktyczne,”

Przeczytaj więcej
14 lis 2019

BEZPŁATNE SZKOLENIA DLA NAUCZYCIELI I DYREKTORÓW Z GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW W ROKU SZK.2019/2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Nauczyciele Szkół, Przedszkoli i Placówek! Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej oraz Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi zapraszają dyrektorów i nauczycieli do udziału w bezpłatnych szkoleniach.

Przeczytaj więcej