• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Praca w Poradni w dniach 14.04-26.04.2020

Szanowni Państwo, W związku z szerząca się epidemią SARS CoV-2 oraz brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom Poradni zajęcia z dziećmi w dniach od 14 kwietnia do 26 kwietnia 2020 r. (włącznie) zostają zawieszone.

Przeczytaj więcej

Biuletyn Informacyjny-Wydanie specjalne

Biuletyn Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi - WYDANIE SPECJALNE - "Poradnia w kwarantannie".

Przeczytaj więcej

Gry planszowe - czemu nie?

Drodzy Rodzice. Czas zawieszenia zajęć szkolnych został przedłużony. Jeszcze co najmniej dwa tygodnie zostajemy w domach.

Przeczytaj więcej

Życzenia Wielkanocne 2020

Kochani, wszyscy Pracownicy Poradni z okazji Świąt Wielkanocnych składają życzenia.

Przeczytaj więcej

Wspomaganie w czasie kwarantanny

Szanowni Państwo,Dyrektorzy,Nauczyciele,Specjaliści, w związku z szerząca się epidemią SARS CoV-2 realizacja Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków będzie odbywała się w formie szkoleń on-line i na platformach.

Przeczytaj więcej

Wsparcie dla ósmoklasistów i maturzystów

Drodzy ósmoklasiści i maturzyści! Nie dość, że znajdujemy się w trudnym czasie, to dodatkowo zbliżają się wielkimi krokami Wasze egzaminy. Wiemy, że to może być dla Was wyjątkowo trudny moment, dlatego uruchamiamy możliwość konsultacji z psychologiem. Zapraszamy Was serdecznie do kontaktu!

Przeczytaj więcej

Wsparcie językowe dla uczniów doświadczeniem migracyjnym

Szanowni Państwo, W każdy poniedziałek od 8.00 do 12.00 uczniowie obcokrajowcy mogą skorzystać z bezpłatnego wsparcia językowego. Konsultacje prowadzi doświadczony nauczyciel języka polskiego jako obcego.

Przeczytaj więcej

Zapraszamy do oglądania

Kochane Dzieci, Drodzy Rodzice i Nauczyciele. Ze względu na trudna sytuację związana z epidemią koronawirusa, która ma wpływ na nas wszystkich, nie mamy możliwości spotkać się z Wami w naszej Poradni. Dlatego też przygotowaliśmy dla Państwa krótki filmik od naszych pracowników.

Przeczytaj więcej

SKONTAKTUJ SIĘ!

DRODZY RODZICE I NAUCZYCIELE W związku z sytuacją aktualnie panującą w naszym kraju i czasowym zawieszeniem zajęć w naszej Poradni, proponujemy pomoc w formie on-line oraz telefonicznej.

Przeczytaj więcej