• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Relacja z konferencji - Mózg w czasie pandemii-wsparcie uczniów w zdalnej edukacji

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za udział w konferencji:"Mózg w czasie pandemii – wsparcie uczniów w zdalnej edukacji.” cz.I

Przeczytaj więcej

Konferencja on-line "Mózg w czasie pandemii" cz.I Wsparcie uczniów w zdalnej edukacji

Szanowni Państwo, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej w Krakowie, we współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon serdecznie zapraszają na konferencję online „Mózg w czasie pandemii”- wsparcie uczniów w zdalnej edukacji”, która odbędzie się 28 maja 2020 r

Przeczytaj więcej

Procedury bezpiecznej pracy i diagnozy

Szanowni Państwo, prosimy o zapoznanie się z obowiązującymi procedurami bezpieczniej pracy oraz diagnozy w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie

Przeczytaj więcej

Nowa organizacja pracy poradni od 11 maja 2020r do odwołania z uwagi na utrzymujący się stan epidemii Covid-19

Szanowni Państwo, W dniu 11 maja 2020 r. Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi wznawia działalność diagnostyczną w swojej siedzibie.

Przeczytaj więcej

Bezieczna Poradnia - organizacja w dniach 5.05-8.05.2020r.

Szanowni Państwo, Na podstawie § 18 ust. 2 pkt 2 Rozporządzenia Ministra Edukacji Narodowej i Sportu z dnia 31 grudnia 2002 r. w sprawie bezpieczeństwa i higieny pracy w publicznych i niepublicznych szkołach i placówkach (Dz.U. z 2003 r. Nr 6, poz. 69 z późn. zm.) zawiesiliśmy za zgoda organu prowadzącego zajęcia przeznaczone na diagnozę bezpośrednią z dziećmi na terenie budynku Poradni w okresie od 5 maja do 8 maja 2020 r. z uwagi na wystąpienie zdarzenia mogącego zagrozić zdrowiu dzieci, rodziców i pracowników.

Przeczytaj więcej

Przypominamy!

Szanowni Państwo, Drodzy Rodzice, Przypominamy, iż w czasie epidemii SARS CoV-2 możliwy jest kontakt telefoniczny z Poradnią w godz. 8:00-16:00 pod nr. 660-637-312, (12) 422 23 43 i mailowy pppddd@op.pl. W Poradni pełnione są dyżury przez pracowników administracji oraz dyrektora i wicedyrektora w siedzibie Poradni.

Przeczytaj więcej

Praca w Poradni w dniach 27.04-24.05. 2020

Szanowni Państwo, W związku z szerząca się epidemią SARS CoV-2 oraz brakiem możliwości zapewnienia bezpieczeństwa klientom oraz pracownikom Poradni zajęcia z dziećmi w dniach od 27 kwietnia do 24 maja 2020 r. (włącznie) zostają zawieszone.

Przeczytaj więcej

Profilaktyka zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

Drodzy Rodzice, w tym tygodniu chcielibyśmy skupić się na znaczeniu zdrowia psychicznego dzieci i młodzieży

Przeczytaj więcej

Potrzebujesz wsparcia zadwoń do Poradni!

Drodzy Rodzice, Nauczyciele, Drogie Dzieci, Jeśli w związku z pandemią wirusa SARS-CoV-2 nie radzisz sobie z aktualną sytuacją, skontaktuj się z Nami. Nasi specjaliści z Poradni udzielą Ci wsparcia telefonicznie.

Przeczytaj więcej