Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
22 mar 2021

Krakowski Panel Klimatyczny

KOMUNIKAT

Wysyłka zaproszeń do Krakowskiego Panelu Klimatycznego – pierwszego panelu obywatelskiego w Krakowie.

Już wkrótce, z udziałem Prezydenta Miasta Krakowa rozpocznie się Krakowski Panel Klimatyczny – pierwszy panel obywatelski w Krakowie. Właśnie ruszyła wysyłka zaproszeń do 20 000 losowo wybranych gospodarstw domowych na terenie Krakowa. Rejestracja Panelistów i Panelistek potrwa do 26 marca 2021 r.

Panel obywatelski jest sposobem podejmowania ważnych decyzji przez losowo wyłonioną grupę mieszkańców, której rolą jest rozstrzygnięcie danej sprawy biorąc pod uwagę dobro wspólne. Pierwszy...

Przeczytaj więcej
07 mar 2021

Zaproszenie do udziału w sieci wsparcia dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz szkolnych specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół specjalnych, integracyjnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych do udziału w nowej "sieci wsparcia dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz szkolnych specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami" działającej w ramach Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków w roku 2021 realizowanego przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie.

Przeczytaj więcej
12 lut 2021

Jak skutecznie pracować ze starszym uczniem ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się?

Za oknem mróz, takiej zimy dawno nie mieliśmy. W ten kolejny śnieżny dzień, zbliżając się powoli do weekendu proponujemy Państwu lekturę kolejnego artykułu przygotowanego przez jednego z naszych specjalistów. Najlepiej czyta się go przy dobrej herbatce.

Przeczytaj więcej