Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
07 mar 2021

Zaproszenie do udziału w sieci wsparcia dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz szkolnych specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami

Szanowni Państwo, Serdecznie zapraszamy nauczycieli szkół specjalnych, integracyjnych, specjalnych ośrodków szkolno-wychowawczych do udziału w nowej "sieci wsparcia dla nauczycieli szkolnictwa specjalnego oraz szkolnych specjalistów pracujących z dziećmi z niepełnosprawnościami" działającej w ramach Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków w roku 2021 realizowanego przez Specjalistyczną Poradnię Psychologiczno-Pedagogiczną dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie.

Przeczytaj więcej
12 lut 2021

Jak skutecznie pracować ze starszym uczniem ze specyficznymi trudnościami w uczeniu się?

Za oknem mróz, takiej zimy dawno nie mieliśmy. W ten kolejny śnieżny dzień, zbliżając się powoli do weekendu proponujemy Państwu lekturę kolejnego artykułu przygotowanego przez jednego z naszych specjalistów. Najlepiej czyta się go przy dobrej herbatce.

Przeczytaj więcej
15 sty 2021

Ferie z bajkami świata - fotorelacja

Wszystko, co dobre, szybko się kończy. Ferie dobiegają końca. Mamy nadzieję, że wypoczęliście i nabraliście sił do dalszej pracy. Dziękujemy Wam za duże zainteresowanie oraz aktywny udział w przygotowanych przez nas warsztatach. Mamy nadzieję, że bajki z całego świata pozostaną z Wami przez dłuższy czas. Poniżej dołączamy krótką fotorelację. Korzystajcie z pięknego, śnieżnego weekendu i uważajcie na siebie.

Przeczytaj więcej