Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
26 kwi 2021

Poradniany kwartalnik - nowy numer

Szanowni Państwo, na naszej stronie internetowej dostępny jest nowy numer naszego kwartalnego biuletynu. W niniejszym wydaniu pragniemy zwrócić uwagę Czytelników na adolescentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawymi artykułami na temat tego szczególnego czasu oraz specyfiki pracy terapeutycznej z młodzieżą. Pragniemy także Państwa zaprosić na szkolenie online na temat motywowania uczniów do nauki w czasie nauczania hybrydowego oraz problemów związanych z przywracaniem więzi społecznych – szczegóły w Biuletynie. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami zawartymi w poprzednich numerach naszego kwartalnika.

Przeczytaj więcej
23 kwi 2021

Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zapraszają nauczycieli na bezpłatne e-warsztaty edukacyjno-metodyczne: „Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe” w ramach Wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków.

Przeczytaj więcej
06 kwi 2021

Organizacja pracy Poradni 6-9.04.21

W związku z gwałtownym wzrostem zachorowań na Covid-19 od dnia 6.04.2021 r. do dnia 9.04.2021 r. zadania profilaktyczne i terapeutyczne w Poradni realizowane będą zdalnie. Zadania diagnostyczne prowadzone będą na terenie Poradni  w godzinach od 8:00 do 16:00.


Sekretariat Poradni będzie czynny od  godziny 08:00 do 16:00.

Przez cały ten czas możliwy będzie kontakt telefoniczny z sekretariatem Poradni pod nr tel. 12 422 43 83  lub 660-637-312 oraz kontakt mailowy pod adresem: pppddd@op.pl.

We wcześniej podanych godzinach, umożliwione jest przyjmowanie stron oraz kontakt bezpośredni w spraw...

Przeczytaj więcej