Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
23 cze 2021

Dyslektyk na wakacjach

Wakacje to czas odpoczynku od szkoły, relaksu i regeneracji. Warto jednak zadbać, by rodzinne aktywności i zabawy wspierały umiejętności nabyte podczas roku szkolnego. Jest to szczególnie ważne w przypadków małych dyslektyków.

Przeczytaj więcej
18 cze 2021

Ankieta dla Rodziców

Szanowni Państwo. Pracownicy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnym każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej pomagać Dzieciom i Rodzicom. Pragniemy jednak dowiedzieć się jak Państwo odbieracie naszą pracę, czy jesteście zadowoleni z naszych usług, a może jest coś co sugerowalibyście poprawić, zmienić. Bardzo prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli nam na ewaluacje pracy własnej, a także przyczyni się do podniesienia jakości usług naszej Poradni. Dziękujemy!

Przeczytaj więcej
08 cze 2021

Sieci współpracy i samokształcenia w SPPPDDZNE

Szanowni Państwo, serdecznie zachęcamy do zapoznania się z szeroką ofertą działających w naszej poradni sieci współpracy i samokształcenia dla nauczycieli. Wszelkie informacje znajdziecie Państwo tutaj: Wzmacniające działanie sieci cz.I Wzmacniające działanie sieci cz. II oraz w zakładce: https://poradnia-psychologiczna.com/sieci-wspolpracy/spppddzne

Przeczytaj więcej