28 kwi 2021

Zamknięcie zapisów na szkolenie

Szanowni Państwo,

serdecznie dziękujemy za liczne zainteresowanie szkoleniem organizowanym przez naszą poradnie, we współpracy z Pedagogiczną Biblioteką Wojewódzką w Krakowie pod tytułem „Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe”, organizowanego w ramach Wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków. 

Informujemy, że rekrutacja na niniejsze szkolenie została zakończona. 

Serdecznie zapraszamy na kolejne wydarzenia.

Przeczytaj więcej
26 kwi 2021

Poradniany kwartalnik - nowy numer

Szanowni Państwo, na naszej stronie internetowej dostępny jest nowy numer naszego kwartalnego biuletynu. W niniejszym wydaniu pragniemy zwrócić uwagę Czytelników na adolescentów. Gorąco zachęcamy do zapoznania się z bardzo ciekawymi artykułami na temat tego szczególnego czasu oraz specyfiki pracy terapeutycznej z młodzieżą. Pragniemy także Państwa zaprosić na szkolenie online na temat motywowania uczniów do nauki w czasie nauczania hybrydowego oraz problemów związanych z przywracaniem więzi społecznych – szczegóły w Biuletynie. Zachęcamy także do zapoznania się z informacjami zawartymi w poprzednich numerach naszego kwartalnika.

Przeczytaj więcej
23 kwi 2021

Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka w Krakowie zapraszają nauczycieli na bezpłatne e-warsztaty edukacyjno-metodyczne: „Cyberzaburzenia – cyberuzależnienia. Konteksty pandemii. Jak skutecznie modelować relacje dzieci – technologie cyfrowe” w ramach Wspomagania rozwoju szkół w Gminie Miejskiej Kraków.

Przeczytaj więcej