25 cze 2021

Nowe, letnie wydanie biuletynu

Jest już nowe, letnie, a tym samym ostatnie w tym roku szkolnym wydanie naszego kwartalnego biuletynu. 


W niniejszym przedwakacyjnym wydaniu pragniemy poprzez nasze
artykuły zwrócić uwagę Czytelników na skutki pandemii u najmłodszych oraz przybliżyć refleksję na temat relacji pomiędzy autonomią dziecka a autorytetem dorosłego. Gorąco zachęcamy także do zapoznania się z informacjami na temat działających w naszej Poradni sieciach współpracy i samokształcenia dla nauczycieli. A z okazji międzynarodowego Dnia Dziecka, a także Dnia Matki i Dnia Ojca przypominamy o ich prawach i obowiązk...

Przeczytaj więcej
23 cze 2021

Dyslektyk na wakacjach

Wakacje to czas odpoczynku od szkoły, relaksu i regeneracji. Warto jednak zadbać, by rodzinne aktywności i zabawy wspierały umiejętności nabyte podczas roku szkolnego. Jest to szczególnie ważne w przypadków małych dyslektyków.

Przeczytaj więcej
18 cze 2021

Ankieta dla Rodziców

Szanowni Państwo. Pracownicy Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnym każdego dnia dokładają wszelkich starań, aby jak najlepiej pomagać Dzieciom i Rodzicom. Pragniemy jednak dowiedzieć się jak Państwo odbieracie naszą pracę, czy jesteście zadowoleni z naszych usług, a może jest coś co sugerowalibyście poprawić, zmienić. Bardzo prosimy o wypełnienie anonimowej ankiety, która pozwoli nam na ewaluacje pracy własnej, a także przyczyni się do podniesienia jakości usług naszej Poradni. Dziękujemy!

Przeczytaj więcej