• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Organizacja pracy poradni w dniach 9-13 listopada 2020r.

Szanowni Państwo, Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji pracy Poradni w dniach 9-13.11.2020 roku.

Przeczytaj więcej

SZKOLENIA DLA DYREKTORÓW I NAUCZYCIELI Z GMINY MIEJSKIEJ KRAKÓW

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele Szkół, Przedszkoli oraz Placówek! Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej serdecznie zapraszają do udziału w bezpłatnych szkoleniach adresowanych do dyrektorów i nauczycieli z krakowskich szkół, przedszkoli i placówek , szczególnie tych, którzy nie są członkami sieci współpracy i samokształcenia.

Przeczytaj więcej

Relacja z Konferencji "Mózg w czasie pandemii – cz.III-wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej "

Szanowni Państwo, Bardzo dziękujemy za udział w konferencji: "Mózg w czasie pandemii – cz.III-wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej "

Przeczytaj więcej

Organizacja pracy Poradni w dniach 29-30.10.2020

Prosimy o zapoznanie się ze zmianami w organizacji pracy Poradni w dniach 29-30.10.2020 roku.

Przeczytaj więcej

Materiały dla rodziców i nauczycieli

Szanowni Rodzice i Nauczyciele. W związku z pandemią koronawirusa nie spotykamy się na szkoleniach dla rodziców i nauczycieli, które co roku prowadzone są stacjonarnie w Poradni przez naszych pracowników. Pragniemy jednak dzielić się z Państwem naszą wiedzą i doświadczeniem. Śledźcie zatem informacje umieszczane na naszej stronie internetowej i FB. Będziemy bowiem umieszczać tam ciekawe artykuły i materiały zorientowane w tematyce specyficznych trudności w uczeniu się.

Przeczytaj więcej

Dzień Edukacji Narodowej

Szanowni Nauczyciele! Z okazji Dnia Edukacji Narodowej – święta nauczycieli, wychowawców i pedagogów, chcielibyśmy złożyć Państwu najlepsze życzenia.

Przeczytaj więcej

Opieka postdiagnostyczna w poradni w roku szkolnym 2020/2021

Szanowni Państwo, w związku z epidemią Covid-19 oraz trudną sytuacją lokalową, zmianie uległa organizacja opieki postdiagnostycznej w roku szkolnym 2020/2021. Prosimy o zapoznanie się ze zmianami.

Przeczytaj więcej

Konferencja „Mózg w czasie pandemii cz III – wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej”

Serdecznie zapraszamy do udziału w 3 odsłonie konferencji online „Mózg w czasie pandemii cz III – wsparcie dyrektorów w obecnej sytuacji edukacyjnej”

Przeczytaj więcej

DEKLARACJA DOSTĘPNOŚCI STRONY INTERNETOWEJ

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno- Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi zobowiązuje się zapewnić dostępność swojej strony internetowej zgodnie z przepisami ustawy z dnia 4 kwietnia 2019 r. o dostępności cyfrowej stron internetowych i aplikacji mobilnych podmiotów publicznych. Oświadczenie w sprawie dostępności ma zastosowanie do strony internetowej www.poradnia-psychologiczna.com

Przeczytaj więcej