• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Spotkanie informacyjno-szkoleniowe

Szanowni Państwo, Dyrektor Małgorzata Niewodowska wraz z Zespołem Pedagogów Specjalistycznej Poradni Psychologiczno – Pedagogicznej dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie dnia 12 kwietnia zorganizowała spotkanie informacyjno – szkoleniowe pt. „Włącz różnorodność. Wielokulturowość w polskiej szkole. Jestem na TAK!”.

Przeczytaj więcej

Doradca metodyczny ds.wielokulturowości

Szanowni Państwo, informujemy iż władze Krakowa, wychodząc naprzeciw potrzebom lokalnym, powołały w Specjalistycznej Poradni Psychologiczno-Pedagogicznej Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi stanowisko doradcy metodycznego ds. wielokulturowości. Objęła je Urszula Majcher-Legawiec

Przeczytaj więcej

Życzenia Wielkanocne

Szanowni Państwo,

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi składa Najserdeczniejsze życzenia Wielkanocne 

Przeczytaj więcej

Warsztaty Wielkanocne-zaproszenie

Drodzy Rodzice, Drogie Dzieci! Serdecznie zapraszamy na Warsztaty Wielkanocne, które odbędą się w naszej Poradnii w dniu 23 marca 2018r.

Przeczytaj więcej

Warsztaty Inspiracje plastyczne Bambino

Szanowni Państwo Dyrektorzy i Nauczyciele krakowskich przedszkoli i szkół podstawowych! Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogicznej, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Krakowski Ośrodek Terapii

Przeczytaj więcej

Raz, dwa, trzy...programujesz Ty

Konferencja "Raz, dwa, trzy…programujesz Ty. Kształcenie informatyczne i programowanie dla uczniów na wszystkich etapach edukacyjnych."

Przeczytaj więcej

Relacja z konferencji

W dniu 11 grudnia 2017r., w sali plenarnej Urzędu Miasta Krakowa, przy os. Zgody odbyła się konferencja szkoleniowa zatytułowana „Szkoła XXI wieku na miarę oczekiwań uczniów. Wartość relacji w edukacji”. Wśród uczestników znaleźli się dyrektorzy, nauczyciele i specjaliści krakowskich szkół, przedszkoli i placówek.

Przeczytaj więcej

Życzenia Świąteczne

Drogie Dzieci, Drodzy Rodzice i Nauczyciele, Szanowni Państwo Dyrektorzy szkół i placówek, z okazji zbliżających się Świąt Bożego Narodzenia oraz Nowego 2018 Roku życzymy Wam wszystkim odpoczynku w gronie rodzinnym, wielu inspirujących prezentów oraz nowych sił i uśmiechu w kolejnym roku.

Przeczytaj więcej

Konferencja Quo vadis szkoło

Konferencja „Quo vadis szkoło? Procesowe wspomaganie rozwoju szkół przez Poradnie Specjalistyczne w Krakowie.

Przeczytaj więcej