16 mar 2022

WEBINAR 4: DZIECKO I RODZINA WOBEC WOJNY

WEBINAR 4: DZIECKO I RODZINA WOBEC WOJNY


Szanowni Państwo,

Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, z inicjatywy Miasta Krakowa w ramach procesowego wspomagania szkół i placówek oraz  przy współpracy z Niepubliczną Placówką Doskonalenia Nauczycieli Instytut Nauki Lektikon zaprasza nauczycieli, wychowawców, pedagogów i specjalistów pracujących z dziećmi i rodzicami na 4 spotkanie w ramach cyklu webinarów “Dziecko i rodzina wobec wojny – interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne, mediacje wielokulturowe.

22 marca od go...

Przeczytaj więcej
11 mar 2022

WEBINAR 3:DZIECKO I RODZINA WOBEC WOJNY

WEBINAR 3:DZIECKO I RODZINA WOBEC WOJNY


Szanowni Państwo,

Zapraszamy na kolejne spotkanie w ramach cyklu “Dziecko i rodzina wobec wojny – interwencja kryzysowa, wsparcie psychologiczne, mediacje wielokulturowe."

Sytuacja geopolityczna w ostatnich kilku dziesięcioleciach jeszcze nigdy tak dramatycznie nie wpływała na nasze życie jak obecnie. Wszyscy patrzymy na to, co się dzieje za naszą wschodnią granicą z ogromną obawą i smutkiem. Ma to wpływ również na nasze codzienne życie. Do naszych szkół i przedszkoli chodzą ukraińskie, rosyjskie i białoruskie dzieci. Napływają kolejni uchodźcy – ...

Przeczytaj więcej