• Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
  • 12 422 43 83,
    660 637 312
  • SPPPDDZNE na Facebook

Spotkanie w CKE dot. arkuszy egzaminacyjnych dla dzieci z afazją

Szanowni Państwo, Dnia 27.09. 2019 w siedzibie Centralnej Komisji Egzaminacyjnej odbyło się spotkanie dotyczące wprowadzenia zmian w zakresie dostosowania formy i warunków przeprowadzania egzaminu ósmoklasisty do potrzeb uczniów z afazją.

Przeczytaj więcej

Interpretacja opinii psychologiczno – pedagogicznej – dostosowywanie wymagań dla uczniów

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w szkoleniu Interpretacja opinii psychologiczno – pedagogicznej – dostosowywanie wymagań dla uczniów, które odbędzie się 24.10.2019r.

Przeczytaj więcej

Pierwsze spotkanie sieci dla nauczycieli dzieci z doświadczeniem migracji i jpjo

Pierwsze spotkanie Sieci Wsparcia dla nauczycieli dzieci z doświadczeniem migracji i jpjo odbędzie się 16. września w poniedziałek w Centrum Języka i Kultury Polskiej UJ (ul. Grodzka 64) w sali 205 (drugie piętro) o godzinie 17.00. W planie diagnoza potrzeb i plan pracy Sieci. Porozmawiamy też o internetowych zasobach materiałów przydatnych w nauczaniu Ukraińców polszczyzny. Zapraszamy serdecznie! Dominika Izdebska-Długosz koordynator sieci współpracy i samokształcenia

Przeczytaj więcej

Zapisy do sieci współpracy i samokształcenia w roku szkolnym 2019/2020

Szanowni Państwo Dyrektorzy Szkół, Przedszkoli i Placówek! Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna Dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi oraz Specjalistyczna Poradnia Wczesnej Pomocy Psychologiczno-Pedagogiczne realizują zadania związane ze wspomaganiem rozwoju szkół/przedszkoli i placówek. Objęliśmy procesowym wspomaganiem przedszkola i szkoły. Wsparcie obejmuje pomoc w rozwiązywaniu trudności, problemów oraz w zwiększeniu kompetencji nauczycieli i podniesienia jakości pracy przedszkola/szkoły/placówki.

Przeczytaj więcej

UKRAIŃSKIE DZIECKO W POLSKIEJ SZKOLE

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w spotkaniach dot. dzieci ukraińskich. UKRAIŃSKIE DZIECKO W POLSKIEJ SZKOLE - Dlaczego popełnia wciąż te same błędy językowe i jak z nimi walczyć; - Skąd brać materiały nauczania i jak tworzyć własne według potrzeb dzieci; - Czym jest nauczanie języka polskiego jako obcego; - Czym różni się nauczanie polskiego jako obcego osób ukraińskojęzycznych od nauczania użytkowników innych języków.

Przeczytaj więcej

Wakacyjny czas pracy Poradni

Szanowni Państwo, informujemy,iz w okresie wakacyjnym od 15 lipca do 16 sierpnia 2019r. Poradnia czynna jest w godzinach 8:00-16:00. Posiedzenie najbliższego Zespołu Orzekającego będzie 28.08.2019r. w godz. 12:00-15:00.

Przeczytaj więcej

Wakacje

Życzenia wakacyjne dla wszystkich!!!

Przeczytaj więcej

Konferencja szkoleniowa, specjalistyczne szkolenie z zakresu bezpieczeństwa pracy w szkole z elementami antyterrorystycznymi „Zagrożenia bezpieczeństwa w polskiej szkole”

Szanowni Państwo Dyrektorzy, Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi w Krakowie, Instytut Spraw Publicznych Uniwersytetu Jagiellońskiego, Zakład Rozwoju Społecznego oraz Wydział Edukacji Urzędu Miasta Krakowa w ramach Procesowego Wspomagania Rozwoju Szkół w Gminie Miejskiej Kraków serdecznie zapraszają do udziału w Konferencji szkoleniowej „Zagrożenia bezpieczeństwa w polskiej szkole” oraz udziału w specjalistycznym szkoleniu z zakresu bezpieczeństwa pracy w szkole z elementami antyterrorystycznymi.

Przeczytaj więcej

Wesołego Alleluja!

Zdrowych i pogodnych Świąt Wielkanocnych, pełnych wiary, nadziei i miłości! Radosnego, wiosennego nastroju i serdecznych spotkań w gronie najbliższych! życzy Dyrektor SPPPDDZNE, Małgorzata Niewodowska wraz z Pracownikami

Przeczytaj więcej