Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
20 maj 2024

Szkoła otwarta dla wszystkich cz.6

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów” Szkoła otwarta dla wszystkich” skierowanych do nauczycieli/ek, psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, wicedyrektorów/ek, pracujących w szkołach oraz samorządowych placówkach oświatowych na terenie miasta Krakowa. Webinary dotyczą pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych w dzisiejszych, trudnych czasach. 23 maja 2024 roku od godz. 16.30 zapraszamy na dwa wykłady: Dziecko i rodzina wobec prawa poprowadzi Anna Potocka-kurator sądowy Ktoś słowem złym zabija. Mowa nienawiści. poprowadzi dr. Ewa Żmijewska

Przeczytaj więcej
19 kwi 2024

Szkoła otwarta dla wszystkich cz.5

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów” Szkoła otwarta dla wszystkich” cz. 5, skierowanych do nauczycieli/ek, psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, wicedyrektorów/ek, pracujących w szkołach oraz samorządowych placówkach oświatowych na terenie miasta Krakowa. Webinary dotyczą pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych w dzisiejszych, trudnych czasach. 25 kwietnia 2024 roku od godz. 16.30 zapraszamy na dwa wykłady: Terror w życiu i necie? O bullyingu i cyberbullyingu Zobacz, też jestem tutaj! Osoby z niepełnosprawnością w szkole.

Przeczytaj więcej
04 kwi 2024

Szkoła otwarta dla wszystkich cz.4

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów” Szkoła otwarta dla wszystkich” skierowanych do nauczycieli/ek, psychologów/żek, pedagogów/żek, dyrektorów/ek, wicedyrektorów/ek, pracujących w szkołach oraz samorządowych placówkach oświatowych na terenie miasta Krakowa. Webinary dotyczyć będą pracy z uczniami i uczennicami w zakresie rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych w dzisiejszych, trudnych czasach. 11 kwietnia 2024 roku od godz. 16.30 zapraszamy na spotkanie z Panią profesor dr hab. Jolantą Panasiuk, która omówi temat neuroróżnorodności (Norma, normalność, neuroróżnorodność ) oraz z psychologiem Panem Stanisławem Bobulą, który przedstawi temat Nikt nie zyskuje wszyscy tracimy. Przemoc domowa i rówieśnicza.

Przeczytaj więcej