Specjalistyczna Poradnia Psychologiczno-Pedagogiczna dla Dzieci z Niepowodzeniami Edukacyjnymi
11 gru 2023

Konferencja „Wspieranie inicjatyw edukacyjnych w szkolnym środowisku wielokulturowym na przykładzie Krakowa"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w bezpłatnej konferencji pn.„Wspieranie inicjatyw edukacyjnych w szkolnym środowisku wielokulturowym na przykładzie Krakowa", realizowanej w ramach zadania publicznego pod tytułem: „Wspieranie inicjatyw edukacyjnych w szkolnym środowisku wielokulturowym – druga edycja” ogłoszonego przez Ministerstwo Edukacji i Nauki.

Przeczytaj więcej
08 gru 2023

” Szkoła otwarta dla wszystkich” cz.2

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów: ” Szkoła otwarta dla wszystkich”, skierowanych do dyrektorów, wicedyrektorów, nauczycieli oraz innych specjalistów pracujących w szkołach i innych samorządowych jednostkach oświatowych Krakowa. Webinary dotyczyć będą pracy z uczniami oraz rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych w dzisiejszych, trudnych czasach.

Przeczytaj więcej
16 lis 2023

Cykl webinarów " Szkoła otwarta dla wszystkich"

Szanowni Państwo, serdecznie zapraszamy do udziału w cyklu webinarów" Szkoła otwarta dla wszystkich" skierowanych do dyrektorów, wicedyrektorów, nauczycieli oraz innych specjalistów pracujących w szkołach i innych samorządowych jednostkach oświatowych Krakowa. Webinary dotyczyć będą pracy z uczniami oraz rozpoznawania ich potrzeb psychofizycznych w dzisiejszych, trudnych czasach.

Przeczytaj więcej